
Корпус фільтра для очищення води, 12«x52», 10 атм, CHIHON / Балон корпус фільтра / Колона для систем водоочищення
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 345606816
5 427,20 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 249-33-16Служба підтримки клієнтів
Ідеальна фільтрація: Корпус CHIHON — запорука здоров'я та довговічності!
Переваги:
- Виняткова герметичність та надійність
- Універсальний розмір для широкого спектру картриджів
- Стійкість до високого тиску та хімічних речовин
- Швидка та легка заміна фільтруючих елементів
- Сучасний дизайн, що вписується в будь-який інтер'єр
Опис:
Представляємо корпус фільтра для води CHIHON 12" x 52" — ключовий компонент для створення ефективної та довговічної системи водоочищення. Розроблений з урахуванням найвищих стандартів якості цей корпус виготовлений з армованого полімеру, що гарантує його виняткову міцність і стійкість до корозії, а також здатність витримувати значні перепади тиску у водопровідній мережі.
Завдяки стандартним габаритам 12 дюймів у діаметрі та 52 дюйми у висоту, корпус CHIHON забезпечує максимальну сумісність з більшістю промислових та побутових фільтруючих картриджів, включаючи вугільні, осадові та іонообмінні. Інноваційна конструкція із зручним механізмом кріплення дозволяє проводити обслуговування та заміну фільтрів без використання спеціальних інструментів, мінімізуючи час простою системи.
Корпус CHIHON 12" x 52" — це інвестиція у ваше здоров'я та захист побутової техніки. Він ідеально підходить для використання у приватних будинках, на підприємствах та у комерційних об'єктах, де потрібна безперервна подача води найвищої якості. Вибираючи CHIHON, ви вибираєте надійність, ефективність та бездоганну чистоту води.
Характеристики:
- Тип: Корпус фільтра
- Матеріал: Композитний пластик
- Висота: 52 дюйми
- Діаметр: 12 дюймів
- Робочий тиск: до 10 атм.
- Температура експлуатації: від 1°C до 49°C
- Колір: Синій
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Корпус фільтру для води CHIHON
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Корпус, колба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Композитний пластик |
| Висота | 1320 |
| Тиск | до 10 атм. |
| Температурний діапазон: | 1-49 °С |
- Ціна: 5 427,20 ₴








