-30%влевовправо
Golon ICF-8BT Золото/ Портативний радіоприймач/ФМ радіоприймач
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23458162402
350,54 ₴
245,38 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 180-45-74
- +380 (63) 249-33-16Служба підтримки клієнтів
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Основні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Особливості | Вихід на навушники, USB-роз'єм |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Золотистий |
- Ціна: 245,38 ₴









