
влевовправо
Інвертор FUP-800A 12-220V 500W Pure Sine / Перетворювач напруги для авто / Автоінвертор
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234588627
7 141,43 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 180-45-74
- +380 (63) 249-33-16Служба підтримки клієнтів
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FUP-800A: Потужне рішення для вашої енергонезалежності!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 7 141,43 ₴








