
влевовправо
Пральна мінімашинка на 3,5 кг, 8 л, D7906, Зелена/ Портативна складана пральна машинка-відро
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23457129802
1 070 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 180-45-74
- +380 (63) 249-33-16Служба підтримки клієнтів
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Зелений |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 1 070 ₴








