-30%влевовправо
Машинка-перевертень на радіокеруванні, 34 см, від USB, 2169A, Чорно-синя/Трюкова машинка всюдихід/ Машинка на пульті
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23457679201
1 364,55 ₴
955,18 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 180-45-74
- +380 (63) 249-33-16Служба підтримки клієнтів
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Характеристики акумулятора | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 600 мА/год |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Основні | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Синій |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Радіус дії | 40 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
- Ціна: 955,18 ₴







