-30%Женский замшевый кошелек Baellerry Forever Mini Кораловый
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 123461558
212,86 ₴
149 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 249-33-16Служба підтримки клієнтів
Гаманець Baellerry Forever Mini (12 х 11 х 2,5 см) - популярний, компактний аксесуар, який завоював серця жінок по всьому світу.
Переваги:
- Стійкий до впливу навколишнього середовища
- Прослужить довгі роки;
- Стильний дизайн;
- Величезна кількість відділень під різні речі.
Опис:
Красивий гаманець Baellerry – модний і стильний гаманець, який додасть елегантності будь-якій жінці. Відмінно підійде в якості подарунка або презенту, щоб здивувати одержувача настільки ніжного аксесуара. Міні гаманець дуже еластичний і приємний на дотик, доповнить як повсякденний, так і класичний образ, додасть в нього яскраві ноти. Такий аксесуар підкреслює характер кожної жінки.
Зроблений він з якісної штучної замші, не затирається, не втрачає форму розрахований на довготривале використання.
Гаманець виглядає як оксамитовий, затримує на собі погляд оточуючих. Нетиповий дизайн надає такому гаманцю індивідуальності. Компактний, тонкий та стильний гаманець не залишить байдужою жодну жінку. Краща пропозиція, щоб підкреслити вашу індивідуальність.

Характеристики:
- Основний матеріал: Еко-шкіра
- Висота: 12 см
- Ширина: 11.2 см
- Товщина: 2.7 см
- Вага: 150 грам
- Стать: Для жінок
- Колір: кораловий
- Додаткова інформація:
- 6 відділень під банківські карти,
- 1 відділення під права,
- 1 маленьке приховане відділення,
- 1 велике відділення під купюри,
- 1 відділення на змійці під дрібниця.
Комплектація:
- Гаманець Baellerry Forever MINI
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Рожевий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Товщина | 27 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Штучна замша |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 149 ₴








