Відгуки про компанію GoodChoise
- Евгений А.
- Микола Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо, що обрали саме нас. Ми стараємось, щоб кожен клієнт залишився задоволений!
- Коментар продавця
- Альона С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сподобалось
- Коментар продавця
Щирі вітання! Надзвичайно вдячні за такі чудові слова. Ваш позитив дає нам сили працювати ще краще!
- Коментар продавця
- Інна Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Борис П.
- Олена К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня! Раді чути, що наш сервіс вас влаштував. Дякуємо за зворотний зв’язок і вибір нашого магазину!
- Коментар продавця
- Валентин У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовив диски до міні болгарки . Дзвоне менеджер - диски є , відправимо . Але ви у нас перший раз купляєте і ми вам пропонуємо на вибір один із 3 товарів зі знижкою 40%. Із запропонованих вибрав Вакууматор. Кажуть - зі знижкою він коштує 399 грн . Сплатив . Приходе воє замовлення - диски і Вакууматор. Але яке чудо - на сайті присланий Вакууматор без знижок коштує 295 грн . Аферісти - розвод на гроші ! Зараз пробую повернути товар . Але теж не просто . Напишіть вам в бот , ми передамо в технічний відділ , вони КОЛИСЬ з вами зв'яжеться ( або ні ) . Аферісти. Не звязуйтесь з ними !!!!
- Коментар продавця
Доброго дня!
Перепрошуємо за ситуацію з вашим замовленням. Під час оформлення замовлення виникла плутанина щодо умов акційної пропозиції та вартості додаткового товару, через що у вас склалося інше очікування від покупки.
Для вирішення ситуації було оформлено повернення коштів за товар.
Щиро вдячні вам за ваш відгук та можливість вирішити складену ситуацію. Сподіваємось на майбутню співпрацю.
- Коментар продавця
- Лілія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро вдячні за приємний коментар і співпрацю. З вами завжди приємно працювати — будемо раді повторному зверненню!
- Коментар продавця
- Юлія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила 2 ems- метелика. На пошті самі блоки перевірила, працюють. На метеликів не одягала, бо вони були запаковані. Вже вдома, зарядився блоки, спробула їх підключити. З одним все добре. А от на другому кліпси зроблені так, що вони не досягаються до блоку. Відповідно, я не зможу їм користуватись
- Анна Д.
